ვებ გვერდი მუშაობს სატესტო რეჟიმში
მოწვევა ინტერესის გამოხატვაზე - ონის სივრცითი და განაშენიანების გეგმების მომზადება
პროექტის საიდენტიფიკაციო ნომერი SUDA/LCIP/QCBS-04-1
საქართველომ მიიღო აზიის განვითარების ბანკის (The Asian Development Bank) დაფინანსება პროექტის „საცხოვრებლად ვარგისი ქალაქების საინვესტიციო პროგრამა თანაბარი განვითარებისთვის“ (LCIP-PRF) განსახორციელებლად. საქართველოს ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების სამინისტროს სსიპ სივრცითი და ქალაქთმშენებლობითი განვითარების სააგენტო აღნიშნული პროექტის ფარგლებში იწვევს საერთაშორისო და ადგილობრივ საკონსულტაციო კომპანიებს ონის სივრცითი და განაშენიანების გეგმების მომზადებისთვის ინტერესთა გამოსახატად.
დავალების სავარაუდო ხანგრძლივობა: 12 თვე
გამარჯვებული საკონსულტაციო კომპანია აზიის განვითარების ბანკის შესყიდვების სახელმძღვანელოს მიხედვით - „Procurement Regulations for ADB Borrowers“, ხარისხსა და ფასზე დაფუძნებული შერჩევის მეთოდით (QCBS) გამოვლინდება. სახელმძღვანელო ხელმისაწვდომია ვებგვერდზე: https://www.adb.org/documents/procurement-regulations-adb-borrowers;
ინტერესთა გამოხატვა შესაძლებელია აზიის განვითარების ბანკის საკონსულტაციო მართვის სისტემის მეშვეობით (ADB Consultant Management System) შემდეგ ბმულზე:
ინტერესთა გამოხატვის დასრულების თარიღი: 16 დეკემბერი 2024
დეტალური ინფორმაციისთვის იხილეთ ტექნიკური დავალება (ინგლისურ ენაზე):