სსიპ სივრცითი და ქალაქთმშენებლობითი განვითარების სააგენტოს უფროსის მოადგილე
02.2026 - დღემდე - სსიპ სივრცითი და ქალაქთმშენებლობითი განვითარების სააგენტოს უფროსის მოადგილე
05.2025 – 01.2026 - სსიპ სივრცითი და ქალაქთმშენებლობითი განვითარების სააგენტოს ურბანული დეპარტამენტის დეპარტამენტის უფროსი
06.2022 – 05.2025 - სსიპ სივრცითი და ქალაქთმშენებლობითი განვითარების სააგენტოს ურბანული დეპარტამენტის უფროსის მოადგილე
07.2018 – 06.2022 - საქართველოს რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის სამინისტროს სივრცითი დაგეგმარების დეპარტამენტის, ურბანული განვითარების სამმართველოს უფროსი
09.2011 – 07.2018 - საქართველოს ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების სამინისტროს სივრცითი დაგეგმარებისა და სამშენებლო პოლიტიკის დეპარტამენტის ურბანული განვითარების სამმართველოს უფროსი
03.2002 – 02.2004 - საქართველოს ურბანიზაციიისა და მშენებლობის სამინისტროს არქიტექტურისა და ტერიტორიულ-სივრცითი განვითარების დეპარტამენტის, არქიტექტურისა და საბინაო პოლიტიკის სამმართველოს უფროსის მოადგილე
11.1999 – 03.2002 - საქართველოს ურბანიზაციიისა და მშენებლობის სამინისტროს არქიტექტურისა და ტერიტორიულ-სივრცითი განვითარების დეპარტამენტის, ქალაქთმშენებლობითი კადასტრის სამმართველოს უფროსი სპეციალისტი